Відзначення Дня Конституції України у бібліотеках

You are currently viewing Відзначення Дня Конституції України у бібліотеках

Проголосивши 24 серпня 1991 року Акт незалежності України та створивши самостійну державу, наша Батьківщина потребувала основного закону, за яким вона в подальшому повинна була існувати. Таким Законом стала Конституція України, прийнята Верховною Радою 28 червня 1996 року. У 2024 році ми відзначаємо 28-ту річницю її прийняття. Конституція  утвердила реальність української національної державності, визнає людину найвищою соціальною цінністю, дає не тільки можливість нам будувати вільну, демократичну, соціальну і правову державу, а й є також даниною пам’яті мільйонів українців, що віддали своє життя за Україну.

З метою відзначення Дня Конституції України у бібліотеках Новосанжарської територіальної громади відбулися культурно-просвітницькі заходи, присвячені питанням становлення і розвитку українського державотворення, політичного та правового значення прийняття Конституції України, реалізації закріплених нею прав, свобод та обов’язків людини та громадянина.

Селищна бібліотека// відео-вітання “Конституція – для всіх: і великих і малих”

Зачепилівська СБФ// підготувала і провела гру- подорож “Конституція України в малюнках”, з метою формування знаннь про  Основний Закон держави, виховання громадянина, патріота своєї Батьківщини. Для старшокласників    участь у заході – це можливість показати свої знання, вміння та навички, а для учнів початкової школи отримати базові знання змісту Конституції України у доступній та нетрадиційній ігровій формі.

Забрідчанська СБФ// тематична поличка “Конституція України – закон твого життя”.

Лелюхівська СБФ// підготувала правовий орієнтир «З Днем Конституції України »

Руденківська СБФ// презентовано інформаційний дайджест “Конституція України – погляд у майбутнє”.

Старосанжарська СБФ// підготовлено виставку експозицію  “Конституція України і моє життя” де можна дізнатися про велике значення Конституції в житті суспільства та держави.

Пристанційнівська СБФ//  виставка – діалог “Конституція закон життя”.

Великосолонцівська СБФ//поетичний флешмоб#Конституція наша – Закон, Оберіг української нації#

Малоперещепинська СБФ// проведений інформаційний дайджест «Конституцію вивчаєм, знаєм, поважаєм», присутні ознайомилися з  представленою література та інформаційними  матеріалами, цікавими фактами конституційного творення в Україні.

Залишити відповідь