Літо в бібліотеці – цікаво щодня!

You are currently viewing Літо в бібліотеці – цікаво щодня!

Цьогорічні літні канікули, геть не схожі на попередні…

Сигнали тривоги🔉, переживання, втрати, постійний перегляд стрічки новин.

Але, попри війну і всі складнощі, життя продовжується…

Літо для бібліотек це пора творчості та активізації усіх форм масової роботи. Зробити відпочинок користувачів дітей активним, пізнавальним, пам’ятним, наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм ставлять за мету бібліотекарі громади.

Бібліотеки працюють за програмою літнього обслуговування користувачів «Драйвуй з бібліотекою в ритмі літа» , яка передбачає проведення різноманітних заходів для всіх вікових категорій дітей це і цікаві екскурсії, ігри та вікторини, інформ- хвилинки та інтернет- подорожі.

У бібліотеці можна читати книги, малювати, гратися, грати в настільні та розвивальні ігри, неформально спілкуватися та просто змістовно проводити дозвілля і ще багато – багато іншого. У період шкільних канікул діє бібліотечний дитячий кінозал, де юні відвідувачі мають можливість переглянути мультфільми за творами відомих українських і зарубіжних письменників.

До послуг користувачів Пункт вільного доступу до Інтернету, де можна безкоштовно мандрувати Всесвітньою мережею.

А ще кожного четверга селищна бібліотека запрошує веселих та різносторонніх до бібліотечного «ГР@ЙЛЕНДу», де на них чекають майстер – класи, арт –-терапевтичні заняття, досліди та експерименти, розважальні ігри.

Тому слідкуйте за анонсами на сайті і фейсбук сторінках бібліотек громади та беріть участь у заходах.

Книгозбірні запрошують доєднуватися дітей і постійних читачів, і тих, хто вимушено прибув до нашої громади через війну.

Залишити відповідь