Дія. Офіційні хаби

Дія. Цифрова освіта

Дивіться серіали та здобувайте сучасні цифрові навички

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом у вигляді освітніх серіалів. Вони складаються з 7–11 серій, тривалістю до 10 хвилин. Замість рівнів – сезони, а замість уроків – освітні відеосюжети за участю експертів. У процесі спілкування вони допомагають засвоїти знання та здобути навички орієнтування в цифровому просторі.

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням:

У нас ви можете безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності, адже наша бібліотека з 2019 року входить до мережі цифрових хабів

Цифрова освіта у бібліотеці

Наша бібліотека та сільські бібліотеки філії Лелюхівська і Забрідчанська з 2019 року входять до мережі цифрових хабів, де власне й можна безкоштовно отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності

Допоможемо розібратися у широких можливостях Дії

Працівники бібліотек надають консультації щодо окремих можливостей та послуг Дії. Першочергово ми доносимо нашим користувачам, що існує Дія як портал державних послуг, Дія як застосунок (додаток) у смартфоні і Дія як навчальна платформа. Дія – це один портал, де можна отримати всі послуги онлайн: швидко та зручно. Дія – це застосунок в якому усі потрібні документи в одному місці, у вашому смартфоні. Дія. Цифрова освіта – навчальна платформа з онлайн-курсами: (базовий із цифрової грамотності, для вчителів і для батьків, для держслужбовців та багато інших). Ми вчимо наших відвідувачів користуватися всіма можливостями цього проєкту.

Отримайте необхідні у 21 сторіччі навички

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку. Освітні серіали тут.
Також ми проводимо заняття та презентації з медіаграмотності як для наших користувачів, так і для співробітників. Вчимо аналізувати та критично оцінювати медіаповідомлення, перевіряти інформацію на правдивість, не поширювати фейки.
Таким чином, кожен бажаючий з нашою допомогою може опанувати навички цифрової грамотності, ефективно і безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі, навчанні та для особистого розвитку.

Вирішуємо соціальні проблеми легко

За цими посиланнями ви можете:

Єдині та Державні реєстри

До вашої уваги – ЄДИНІ ТА ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРИ, де ви можете отримати необхідну інформацію, документи та довідки.

Єдині та Державні реєстри інформаційної мережі Міністерства юстиції України створені та функціонують відповідно до законодавства України, що складають закони України, акти Кабінету Міністрів України, відомчі нормативно-правові акти, а також інші документи правового характеру.

Уся інформація про правові підстави функціонування Єдиних та Державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України, умови надання доступу та користування інформацією з них є відкритою та розміщена на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції України та Держінформюсту.

Органи державної влади України