Участь у конкурсі «Хаби цифрової освіти серед бібліотек»

You are currently viewing <strong>Участь у конкурсі «Хаби цифрової освіти серед бібліотек»</strong>

#Навчання_з_цифрової_грамотності

#cyfralib2023

#дія_цифрова_освіта

#бібліотека_хаб

Публічна бібліотека приймає участь у конкурсі «Хаби цифрової освіти серед бібліотек» #cyfralib2023.

Квест – гра “#Не_ведусь: ми за безпеку в інтернеті”.

Сучасних дітей потрібно навчати по-новому, аби витягнути їх із соціальних мереж і світу комп’ютерних ігор. Не важливо, в яку «обгортку» запаковувати предметні знання: наукові парки, веб-квести, анімовані навчальні ролики, буктрейлери, емодзі-історії. Важлива суть – розповідь доступною і зрозумілою мовою, з інтеграцією елементів розваги, ігор і навчання. Отримання задоволення від процесу пізнання є основою стійкої цікавості до навчання. Тому едьютаймент – це як раз той формат навчання, який підходить нашим користувачам . Ця нова освітня технологія поєднує в собі розважальні прийоми, методи інтерактивного й активного навчання, мотивацію до пізнання та взаємодії.

Для юних відвідувачів був проведений квест, в ході якого учасники повинні були пройти 4 рівні. На першому рівні їм потрібно було ознайомитися з правилами інтернет безпеки та інтернет- етики, а потім виконати тематичні завдання. Другий рівень проходив у виді онлайн-тесту, виконавши який , діти вибудовували алгоритм дій при кібербулінгу. На третьому рівні учасники переглянули відео фрагменти інтернет шахрайства, а потім розігрували запропоновані ситуації). Четвертий рівень під назвою «мережева пастка» був творчим, адже кожен із гравців повинен був знайти в інтернеті різноманітні челенджі, і виявити найнебезпечніші, які можуть бути з високим ризиком фізичного травмування .

Все це було створено для того, аби діти чітко розуміли, що мультимедійні технології не тільки допомагають віднайти потрібну інформацію, але й нажаль, несуть велику загрозу.

❗Вчились – розважаючись, розважались навчаючись – ось такий результат нашого заходу

Залишити відповідь