Всеукраїнський день бібліотек

You are currently viewing Всеукраїнський день бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек у книгозбірнях  Новосанжарської ТГ   відбулися просвітницькі, тематичні та інформаційні заходи за участю мешканців громади  та учнівської молоді. Це і години спілкування «Бібліотека і бібліотекар», «Бібліотека-територія толерантності» (Великокобелячківська та Мар’янівська сільскі бібліотеки філії), бібліотечні уроки – «Бібліотека-відкритий світ читання», «Я люблю свою бібліотеку», «Країна, якої немає на карті» (Великосолонцівська, Руденківська та Старосанжарська СБФ), відео –подорож «Найсучасніші бібліотеки світу» (Зачепилівська СБФ),  бесіда «Лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть» (Малокобелячківська СБФ), бібліорандеву «Книжок країна чарівна у гості вас чека вона» (Лелюхівська СБФ) та екскурсія до бібліотеки «Мандрівка книжковим містом» (Супротивнобалківська СБФ).

Серед подій що приурочені до професійного свята у Новосанжарській публічній бібліотеці  відбулися: зустріч з першокласниками «Бібліотека запрошує друзів», флешмоб – читання «Читаємо, мріємо, гуртуємось», фото – акція  «Селфі з Сковородою», відеоролик « Книгоспас», презентація книги Юрія Коцегуба  «Маловідома Новосанжарщина», «Відео – огляд  книг» бібліотекар рекомендує.

Крім цього Стовбино- Долинською сільською бібліотекою –філією   організовано виставку-рекомендацію  «Бібліотека- море книг. Бібліотека- храм науки». Малоперещепинська СБФ запропонувала своїм користувачам ознайомитися з  книжковою виставкою – розвал «Планета книг – це твоя планета» , а переглянути віртуальну книжкову виставку-інсталяцію «Осінь – пора гарячого чаю та добрих книг» змогли користувачі  Забрідчанської  сільської бібліотеки – філії.

Також 30 вересня відбулася офлайн–онлайн нарада до Всеукраїнського дня бібліотек : ««Бібліотек@ 2022» зі словами вітання до всіх присутніх звернулася директорка КЗ «Новосанжарська публічна бібліотека»  відзначивши переможців у конкурсах професійної майстерності по номінаціях:

  • краєзнавство – «Бібліотека – криниця краєзнавчої інформації»
  • профорієнтація – «На шляху до професії»
  • бібліотека і громада «Дозвілля в бібліотеці, коли у твоїй країні йде війна».

На завершення семінару в бібліотечні працівники мали змогу ознайомитися з роботами переможців конкурсів.

Кожен в Україні сьогодні працює на перемогу – і наші бібліотеки не є винятком.

Робимо свою роботу відповідально та професійно, підтримуємо один одного, віримо у Збройні сили України.

Кожен з нас будує краще майбутнє.

Кожен з нас наближає перемогу.

Залишити відповідь