ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕКАХ ГРОМАДИ

You are currently viewing ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕКАХ ГРОМАДИ

Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка. Всюди, де лишень живуть українці, у своїх прадідівських оселях чи оселі поза своїми землями, згадують  у березні свого пророка.

9 – 10 БЕРЕЗНЯ Україна відзначила  210-РІЧНИЦЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТА 163 ВІД ДНЯ СМЕРТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ, ПОЕТА, ХУДОЖНИКА, ГРОМАДСЬКОГО ДІЯЧА, титана духу й пророка Тараса Григоровича Шевченка.

У бібліотеках громади були проведено ряд заходів, присвячених цим дням.

У КЗ «Новосанжарська публічна бібліотека» було презентовано книжкову виставку «Ми тебе не забудем, Тарасе» та проєкт «Старий вірш – нове звучання»

Зачепилівська бібліотека-філія презентувала літературно – музичну композицію “Перервана мелодія любові”, а також виставку – вшанування “Живуть, Кобзарю любий, поміж нас і голос твій , і пензель твій , і слово”.

Лелюхівська бібліотека-філія – книжкова виставка , на якій розміщено літературу як про нелегку долю поета, так і його безсмертні твори.

У  Руденківській бібліотеці для допитливих користувачів було  проведено поетичну годину “Своє життя він присвятив народу”,  оформлено книжкову виставку “Дорогами великого Кобзаря»

У Пристанційнівській бібліотеці було проведено  літературну годину   “ Ми чуємо тебе через століття –  Кобзарю”, та оформлено книжкову виставку:  «Дорогами великого Кобзаря», метою якої є привернути увагу дітей до поетичного слова генія, виховувати справжнiй патріотизм, який  включає i любов до рiдноï мови.

Пологівська бібліотека – книжкова ілюстративна виставка “Великий син, великого народу”

У стінах Великосолонцівської бібліотеки-філії пройшла цікава  вікторина для дітей на тему “Як добре ви знаєте Великого Кобзаря?”. Мета заходу – покращити знання про життя і творчість великого митця, вірного сина України, виховувати почуття патріотизму, прищеплювати любов до свого народу та до рідної мови.

У Забрідчанській, Супротивнобалківській, Клюсівській, Стовбинодолинських бібліотеках – філіях пройшли шевченківські голосні читання, де звучали різноманітні вірші видатного поета.

У Великокобелячківській бібліотеці була проведена беіда ” Віч – на – віч з Шевченком”

Малокобелячківська СБФ «Зламана доля та нескорена воля» (до дня народження Т.Г.Шевченка) до 210-ї річниці Великого Кобзаря.

Залишити відповідь