Всесвітній день читання вголос

You are currently viewing <strong>Всесвітній день читання вголос</strong>

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.

Це свято має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг.  Читання вголос – річ надзвичайно корисна. Воно стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас дитини, розвиває дитячу увагу й уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами). Під час читання вголос людина схильна  краще запам'ятовувати інформацію. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з друзями. Для святкування достатньо обрати цікаву книжку й знайти слухачів.

У цьому  році Всесвітній день читання вголос відзначається 1 лютого.

До цього дня у  бібліотеках громади відбулися цікаві заходи:

Новосанжарська публічна бібліотека

Забрідчанська СБФ

Для маленьких читайликів лунає байка Ольги Науменко "З добрим дружись, А лихих стережись"

«Читання - це віконце у світ».

У Руденківській сільській бібліотеці -філії, із самими найменшими і постійними читачами читали книги вголос «Великі книги для найменших друзів», обговорювали прочитане, ділилися враженнями.

У день Всесвітнього дня читання вголос, у Малоперещепинській сільській бібліотеці було весело: спочатку читали, переглядали книжкову виставку, грали в ігри разом з працівниками Малоперещепинського СБК.

Під час години спілкування  у Супротивнобалківській сільській бібліотеці учнями були прочитанні оповідання О.Крутюк «Скупий Вася» та вірші  Н.Поклад «Козак Андрій».

Залишити відповідь