Про СНІД на повен голос

You are currently viewing Про СНІД на повен голос

У підтримку ВІЛ-позитивних, щороку 1 грудня весь світ відзначає Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Свідомі громадяни роблять все аби звернути увагу суспільства на цю, здавалось би всім і так відому хворобу. Цей День започатковано з метою підвищення обізнаності населення про епідемію, а також як День пам’яті жертв цього захворювання. Працівники Новосанжарської публічної  бібліотеки разом з активними читачами   долучилися до всеукраїнської акції  «Червона стрічка – символ боротьби», а також провели день інформації, рекомендували відвідувачам для прочитання тематичні буклети.

Малоперещепинська сільська бібліотека – філія

https://www.facebook.com/100011031041333/videos/486024713379158/ перегляд- застереження «СНІД: знати, щоб пам’ятати»

У Забрідчанській  сільській  бібліотеці створено виставку-застереження «Не дай СНІДу шанс», де можна дізнатися про ВІЛ/СНІД більше, про можливі ризики та шляхи запобігання інфікування і проведено інф.хвилинку для юнацтва.

У Лелюхівській  сільській бібліотеці саме у цей день  відкрита книжкова виставка-застереження «Не дай СНІДу шан».   Користувачі бібліотеки мали   змогу познайомитися з матеріалами виставки, які розкривають історію виникнення ВІЛ/СНІДу, шляхи його поширення, інформують про стан захворюваності в Україні та заходи запобігання епідемії.

Пологівська сільська бібліотека  підготувала тематичну полицю-застереження «Обери життя, воно прекрасне» для юнацької аудиторії.

Пристанційнівська сільська бібліотека-філія

година спілкування «СНІД- смертельна загроза людству !!!! Будьте уважні і обережні!!!»

Руденківська сільська бібліотека запропонувала своїм  користувачам виставку- застереження «СНІД! Ворог непомітний, але смертельний!» Метою якої є підвищення обізнаності людей про епідемію, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції.

Залишити відповідь