Зустріч з Олегом Бородаєм

You are currently viewing Зустріч з Олегом Бородаєм

Сьогодні відбулася зустріч з українським поетом, прозаїком, музикантом-бардом, військовослужбовцем Національної гвардії України Олегом Бородаєм.

На зустрічі були присутні голова селищної ради Геннадій Супрун,секретар селищної ради Таміла Музика,начальник Медичного центру «Нові Санжари» НГУ підполковника медичної служби Валерій Губа та учні 11-Б класу Новосанжарського ліцею, класний керівник Марина Янко.

Присутні познайомилися з творчістю пана Олега – це документальна, щоденникова проза, спогади безпосереднього учасника подій, зворушливі та болючі поетичні рядки. Лунали поетичні рядки, авторські пісні. Нам ,тим, хто проживає далеко від лінії фронту на мирній території і, дякувати Богу та захисникам, не бачили війни власними очима, такі твори дуже важливо та актуально читати, щоб дізнатися, чим є війна насправді.

Пів години промайнули наче одна мить. Надто мало часу, й водночас так багато було сказано і почуто…

Учасники заходу із захопленням спілкувалися з письменником, брали участь в автограф та фото сесіях, автор подарував для користувачів бібліотеки свої книги, і звісно ж не обійшлося без спільної фотографії . Зустріч з паном Олегом була щирою і неймовірно емоційною.

Присутнім сподобалася чудова поезія автора, адже написана вона саме для них і зараз.

Залишити відповідь