Увага! Збір гуманітарної допомоги!

You are currently viewing Увага! Збір гуманітарної допомоги!

Шановні громадяни, мешканці Новосанжарської громади!

На виконання окремого доручення селищного голови Геннадія Супруна Новосанжарська селищна рада оголошує терміновий збір гуманітарної допомоги постраждалим від затоплення жителям Херсонщини.

Звертаємось до всіх небайдужих громадян, представників бізнесу з проханням підтримати постраждалих від затоплення жителів Херсонської області та надати допомогу, яка є необхідною на даний час. До переліку термінової потреби входять:

– Мішки будівельні (для піску, укріплювати)

– Помпа (бензинова, бо світла немає) з рукавом від 20 метрів (для відкачування води)

– Ліхтарі водонепроникні

– Фільтри для води

– Генератори на сонячних батареях (для відкачки води)

– УФО, пушки теплові (чи щось схоже сушити стіни)

– Заброди

– Антисептики

– Ліки (від серцевих хвороб, тиску, шлункові, простуди);

– Рушники

– Постіль

– Корм для тварин

– Таблетки для очищення води

– Термоподи

Індивідуальне користування:

Білизна, штани, шорти, футболка, майка, флісова кофта/халат, зубна щітка, зубна паста, ложка, виделка, чашка, тарілка, капці резинові, кросівки, шампунь, мило кускове, вологі серветки, сухі серветки, рушник, засіб від комах, ковдра чи плед компактний, павербанк/запасні кабелі для зарядки пристроїв, рюкзак/шопер/сумка/пакети міцні, антисептик, пантенол, засоби гігієни, засоби захисту від сонця.

Опційно дітям: підгузки, присипки, дитяче харчування (особлива увага дітям з атопічним дерматитом та алергикам, про яких забувають часто), одяг змінний, зубні щітки та пасти, масло для тіла, шампунь та мило дитячі, дитячі пляшки, дитячі пігулки (парацетамол, сиропи від кашлю тощо)

Прийом благодійної гуманітарної допомоги проводиться з 8.00 до 17.00 щодня, крім неділі в приміщенні Селищного Культурно-Мистецького Центру «Нові Санжари» (смт Нові Санжари, вул. Площа перемоги, 2/2).

Контактна особа – Маргарита Нагорняк, директор Культурно-Мистецького Центру «Нові Санжари» тел. 066-599-40-81

Залишити відповідь