День толерантності

You are currently viewing День толерантності

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. Поняття толерантності вбирає в себе багато позитивних людських якостей та проявів особистості, головними серед них є щирість, мудрість, людяність.

Толерантність ‒ це готовність постійно і з гідністю сприймати будь-яку особистість або подію.  Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті й переконань. Без толерантності не може бути миру, а без миру неможливі розвиток і демократія. Толерантність на сьогодні є фундаментом миру.

До цього дня у Малоперещепинській  сільській бібліотеці відбувся круглий стіл «Всі ми різні- всі ми рівні» з участю представників міжнародної волонтерської організації «INTERSOS». Захід відбувся для ромів, які проживають на території громади. Для менших користувачів бібліотеки, спільно з Малоперещепинським СБК, проведена хвилина спілкування «День Поваги, Добра та Терпіння», де діти дізналися про значимість толерантності під час взаємодії з іншими, навчилися розуміти і поважати один одного, удосконалювати вміння толерантного спілкування. По закінченню всі разом прикрасили дерево доброти.

У Забрідчанській  СБФ відбулася година спілкування – «Ми різні, але ми разом». Також діти зробили «КВІТКУ ТОЛЕРАНТНОСТІ».

Толерантність потрібно виховувати з дитинства. Саме для дітей у Лелюхівській сільській бібліотеці влаштована виставка літератури «16 листопада – Міжнародний день толерантності».

Залишити відповідь